Regulamin forum

Regulamin forum
ODPOWIEDZ
Cenreno
Site Admin
Posty: 22
Rejestracja: pt lut 15, 2019 11:01 am

Regulamin forum

Post autor: Cenreno » pt lut 15, 2019 1:57 pm

ZASADY KORZYSTANIA Z FORUM DYSKUSYJNEGO

Uwaga! Nieprzestrzeganie spowoduje USUNIĘCIE wątku.

1. Przeglądanie forum jest dostępne dla wszystkich użytkowników serwisu. Aby założyć nowy temat lub wziąć udział w dyskusji musisz założyć konto w serwisie oraz zalogować się na nie.

2. Zanim o coś zapytasz na forum sprawdź, czy odpowiedź nie znajduje się na forum.

3. Forum jest ogólnie dostępne dla każdego Użytkownika i odwiedzającego serwis. Prosimy jednak, aby poruszane w postach tematy wiązały się z tematyką naszego serwisu.

4. W trosce o poziom dyskusji i kulturalną wymianę poglądów prosimy o przestrzeganie zasad ogólnie przyjętej etykiety. Jeśli chcesz dyskutować na forum, pamiętaj o przestrzeganiu poniższych zasad:

5. Wypowiadaj się w sposób kulturalny. Wystrzegaj się używania określeń wulgarnych, godzących w czyjeś poglądy, wyznanie.

6. Nie obrażaj nikogo ani nie groź nikomu – naruszasz w ten sposób dobra osobiste osób trzecich.

7. Nie publikuj żadnych danych osobowych czy kontaktowych.

8. Nie ujawniaj treści korespondencji prywatnej.

9. Nazwa tematu powinna odzwierciedlać jego treść. Redaguj swoje listy klarownie i zrozumiale, aby inni użytkownicy nie musieli się głowić nad jego zrozumieniem.

10. Staraj się używać polskich czcionek - to ułatwia czytanie.

11. Nie używaj DUŻYCH LITER – oznaczają one krzyk.

12. Jeśli chcesz rozpocząć nowy wątek, przejrzyj inne, żeby unikać powielania tematów.

13. Pisz zawsze na temat.

14. Nie zamieszczaj żadnych ogłoszeń kupna – sprzedaży oraz dotyczących jakichkolwiek innych przedsięwzięć. Nie reklamuj żadnych zewnętrznych firm typu kredyty, pożyczki, to jest spam.

15. Nie zakładaj kilku wątków na ten sam, identyczny temat.

16. Nie pisz swoich listów jeden pod drugim - jeśli chcesz coś dopisać, to możesz edytować swój list.

17. Staraj się dodawać merytoryczne i sensowne wypowiedzi.

18. Administrator i Moderatorzy mogą zamykać wątki i usuwać listy jeśli naruszają regulamin serwisu i przepisy prawa obowiązującego na terytorium Polski.

19. Administrator i Moderatorzy mogą przenosić tematy na inne, bardziej odpowiednie podfora. W przypadku rażącego naruszenia regulaminu użytkownik, może zostać zablokowany bez wcześniejszego ostrzeżenia.

20. Posty naruszające ogólnie przyjętą etykietę będą systematycznie i bez powiadamiania ich autorów usuwane z forum. Decyzja o usunięciu postów naruszających ww. zasady i ich usunięcie jest nieodwołalne.

ODPOWIEDZ